X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

PREFABRİK YAPI

Tecrübesi, gelişime açık kimliği ve bugüne kadar 83 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla Karmod prefabrik yapı sektörünün Dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen güçlü bir markasıdır. Karmod çok sayıda kullanım alanına hitap eden yenilikçi bina çeşitleriyle hayatı kolaylaştıran yapılar üretiyor. Karmod, konuttan şantiye yapılarına, eğitim binalarından sosyal tesis yapılarına çok sayıda projenin mimarı.

 

Özel kullanım için her biri uzman mimarlarca özenle tasarlanmış villa konforunda tek katlı evler ve iki katlı konutlar üreten Karmod, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının büyük projelerinin şantiye binalarında ilk tercih edilen markadır. Şantiye yapı tamamının üretim ve kullanıma hazır kurulumunu gerçekleştiren Karmod’un şantiye üretimleri arasında şantiye yönetim ofisleri, teknik ofisler, laboratuvarlar, yemekhane ve yatakhane yapıları, çamaşırhane, dinlenme alanları, wc duş üniteleri gibi alanlar yer alıyor.

 

Prefabrik toplu konutlar da Karmod’un Dünya genelinde proje gerçekleştirdiği yapılar arasında yer alıyor. Karmod Irak’ta Bağdat ve Kut şehirlerinde Dünyanın tek seferde tamamlanan en büyük prefabrik konut projesini 7 ay gibi kısa bir sürede teslim etti. 1884 konutun yer aldığı ve 10 bini aşkın insanın yaşayacağı konut projesinde sağlık ocağı, okul, muhtarlık, market gibi sosyal yapılar da yer alıyor.

 

Hayatı kolaylaştıran yapılarımızla şimdi olduğu gibi gelecekte de öncü olmaya devam edeceğiz.