X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

Prefabrik Villa

Prefabrik Villa

Günümüzün oldukça popüler yapı modelleri arasında yer alan prefabrik villa estetikle beraber konfor sunan mekânlarıyla hazır evlerin yeni gözdesi. En göz alıcı modeller hızlı üretim sonrası kısa sürede kurulumla kullanıma hazır hale gelmesi yapının en çok tercih edilme nedenleri arasında.
 
Bilinenin aksine prefabrik yapı modeli ile yapılan konutların kalite ve dayanımı oldukça yüksek.Sektörde yeni gelişmelerle beraber teknolojik modern üretim hatları evin hem kalitesini hem de kullanım ömrünü oldukça yükseltmiş durumda. Yapının bir diğer avantaj sağlayan özelliği de monte vidalı ve geçmeli bileşenli sistemle üretildiğinden istendiğinde birleşim noktalarından sökülerek başka mekânlara kolayca nakledip yeniden kurulum imkânı sunmaktadır.
 
Villalar için daha çok şehir merkezlerine kolaylıkla ulaşılabilecek bir mesafede ama yeşille iç içe ortamlar tercih edilmektedir. Kentin yıpratıcı gürültülü ve stresli ortamından en azından akşam eve çekilince sakin bir mekân arayışı ihtiyacından doğmuşlardır. Yeşil ile iç içe geniş bir bahçede çok sayıda süs bitkileri ve meyve ağaçlarıyla beraber havuz veya akar suyun bulunduğu nezih mekânlar içerir. Her insanın bu tarz yeşil ile iç içe sakin bir mekânda yaşama hayali vardır. Özellikle de kentin yıprattığı insanın bu tür lüks ev hayali hiç bitmez. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek isteyenler için prefabrik konut modelleri büyük kolaylıklar sağlıyor.
 
Çok kısa sürede kolay üretimi, kullanıma hazır kurulumu ve en önemli nokta olarak ekonomik fiyat avantajları hazır konut modelini oldukça cazip kılıyor. Tek yapmanız gereken şehrin içinde veya çok yakınında bir arsaya sahip olmanız. Arsa sahibi olmakta zorlananlar için de bir önerimiz olacak. En az 10 yıl kiralanabilecek bir arsa üzerine de bu konutları kurdurmanızın cazip bir yönü var. Çünkü hazır konutlar vidalı sistem üretimin getirdiği avantajla sökülerek başka mekânlara kolaylıkla taşınıp kurulum yapılabilmektedir.Yazlık ev olarak ta kullanabileceğiniz hazır lüks konutlar için size Karmod markasını 
öneriyoruz.
 
Firmanın sunduğu avantajları şöyle sıralayabiliriz. Firma üretim arşivinde uzman mimar ve mühendislerce özenle hazırlanmış çok sayıda fonksiyonel planda hazırlanmış ev modeli var. İster tek katlı ister çift katlı istenilen büyüklükte. Yaptırmak istediğiniz panda evi onayladığınızda hemen üretim başlıyor. Modern bant sistem kaynaksız vidalı teknolojinin kullanıldığı Karmod tesislerinde yapının de monte ön üretimi kısa sürede gerçekleştiriliyor.
 
Sonra arsanız nerede olursa olsun uluslararası nakliye standartlarında kolayca naklediliyor. Karmod uzmanlarınca kurulum yerinde birleştirilen yapı parçalarıyla eviniz kullanıma hazır olarak kısa sürede teslim ediliyor. Kapısı, penceresi, su ve elektrik tesisatı, elektrik armatürleri ve vitrifiye malzemeleriyle boyaya kadar Karmod’la yeni yaşam alanınız olan villanız hazır.